Proje Eğitimleri Sürüyor

Anasayfa / Haberler & Duyurular / Haberler & Duyurular >

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Ekibince oluşturulan interaktif foruma başvuru yoluyla başvuru yaparak eğitim almak isteyen gönüllü öğretmen ve idareciler için yürütülen Proje Eğitimlerine başvurup da toplantı salonu kapasitesi yetersizliği dolayısıyla ve daha verimli bir çalışma sürdürebilmek adına daha evvel eğitime alınamayan öğretmen ve idareciler için 11.02.2015 tarihinde merkezdeki ilçelerden katılanlar ve Hatay Merkez’e yakın çevre ilçelerden katılan öğretmen ve idareciler olmak üzere iki gruptan ilgililer için iki oturumlu bir proje eğitimi daha gerçekleştirildi.
Genel Proje Eğitimi, İl MEM Proje Uygulama Kılavuzu Tanıtımı, BİLSİS Proje Bilgi Formu Tanıtımı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Koordinatörü Türkçe Öğretmeni Ahmet ŞANAL tarafından gerçekleştirilirken, Erasmus+ Bilgilendirme Sunumu Hatay Valiliği Proje Koordinatörü İngilizce Öğretmeni Ahmet SALDIRAN gerçekleştirildi. Ayrıca toplantıda Yüksel Kemal Behzetoğlu Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı İngilizce Öğretmeni ve aynı zamanda e-Twinning İl Koordinatörü olan Samet ABA tarafından da e-Twinning Genel Tanıtımı gerçekleştirildi.
Toplantıya katılım her zamanki gibi yoğun olmuş her iki oturum sonunda da soru cevap şeklinde proje bilgilendirmesi gerçekleştirilmiştir.

Bu kayıt 11/02/2015 23:42:47 tarihinde oluşturulmuş ve 1731 kere ziyaret edilmiş.

Proje Sitelerimiz

Aydınlığa Giden Lokomotif ProjesiSuriyeli Çocuklar İçin Türkçe Konuşma Ağırlıklı Anasınıfı ProjesiMinik Vecihiler Hürkuş Oluyor Projesiİyi Örnekler Sitesi
Değerler EğitimiCemil Meriç YılıZeytin Dalı Okuma Evi ve Sanat AtölyesiOtizmli Çocukların Sosyal ve Sportif Yönden Desteklenmesi Projesi
Osmanlı Türkçesi ÖğreniyorumHatay'ın HayırseverleriSağlıklı Nesil, Sağlıklı GelecekBana Habib-i Neccar’ı Anlatır Mısın?
Ekmeğini Taştan Çıkaran GençlerMesleki Eğitim SitesiKırsalda Tiyatro ProjesiHatay Mangala Şenliği
Fidanlar Çınarların İzindeYahya Kemal Beyatlı Yılı