2017 eTwinning Kalite Etiketi Ödülleri Sahiplerini Buldu

Anasayfa / Haberler & Duyurular / Haberler & Duyurular >

2017 yılında eTwinning kapsamında yaptığı çalışmalardan dolayı İlimiz, 6 Avrupa Kalite Etiketinde, 2’ de Ulusal Kalite Etiket ödülü olmak üzere 8 ödülle büyük bir başarı yakalamıştır. Ödül alan hocalarımız İskenderun İbni Sina Anadolu Lisesi Okulu İngilizce Öğretmeni Filiz EGEMEN İskenderun Denizciler Mustafa Kemal İlkokulu Sınıf Öğretmeni Senem KALKAR ve Nilay KIYMACI, İskenderun Suçıkağı Paşa Karaca İlkokulundan İngilizce Öğretmeni Hanifi ZOBAR, İskenderun Gübretaş İlkokulu İngilizce Öğretmeni Gülseren ERDOĞAN İskenderun Denizciler Anaokulu Okul öncesi Öğretmeni Rukiye AKYOL Dörtyol Halil İbrahim Evren Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Duygu Efetürk Antakya Nami Veysoğlu İmam Hatip Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Elif TOKLUCA Antakya Bedi Sabuncu Ortaokulu Teknoloji Tasarım Öğretmeni Ayşe ÇETİN Avrupa Kalite Etiketi ve Ulusal Kalite Etiketi Ödülü almaya hak kazanmışlardır. Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Türkiye Ulusal Destek Servisi tarafından gönderilen ödüller 08 Haziran 2017 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KARAHAN tarafından düzenlenen bir törenle sahiplerine verildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın KARAHAN, “Böylesine önemli ve uluslararası bir başarıya imza atan tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Umarım diğer öğretmenlerimiz için de teşvik edici olur. Bu ödüle Hatay eğitim camiasından bir öğretmenin layık görülmesi bizler için gurur verici bir durum. Sadece İngilizce Öğretmenlerinin değil diğer alanlardaki öğretmenlerin de bu şekilde eTwinning çalışmalarına katılıp okullarına, öğrencilerine başarıda sınır tanımayan bir yaklaşımla katkı sağlamaları, yeni bakış açıları geliştirmeleri, uluslararası araştırmalar ve çalışmalar gerçekleştirmeleri bizler için oldukça anlamlıdır.
Daha sonra eTwinning İl Koordinatörü Ömer BEKTAŞ, öğretmenlerimizin eTwinning ile Avrupa’da işbirlikçi projeler geliştirebileceklerini, fikir alışverişi yapabileceklerini ve platforma güvenli ve ücretsiz bağlanabileceklerini belirtti. Öğretmenlerin projeler sayesinde gelişim göstererek, mesleki becerilerini geliştirebileceklerini, çalıştay ve etkinliklere katılabileceklerini söyledi.

Bu kayıt 10/06/2017 03:50:31 tarihinde oluşturulmuş ve 1572 kere ziyaret edilmiş.

Proje Sitelerimiz

Aydınlığa Giden Lokomotif ProjesiSuriyeli Çocuklar İçin Türkçe Konuşma Ağırlıklı Anasınıfı ProjesiMinik Vecihiler Hürkuş Oluyor Projesiİyi Örnekler Sitesi
Değerler EğitimiCemil Meriç YılıZeytin Dalı Okuma Evi ve Sanat AtölyesiOtizmli Çocukların Sosyal ve Sportif Yönden Desteklenmesi Projesi
Osmanlı Türkçesi ÖğreniyorumHatay'ın HayırseverleriSağlıklı Nesil, Sağlıklı GelecekBana Habib-i Neccar’ı Anlatır Mısın?
Ekmeğini Taştan Çıkaran GençlerMesleki Eğitim SitesiKırsalda Tiyatro ProjesiHatay Mangala Şenliği
Fidanlar Çınarların İzindeYahya Kemal Beyatlı Yılı