AGL Projesi Müzik Kursu Başladı

Anasayfa / Haberler & Duyurular / Haberler & Duyurular >

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın Dezavantajlıların İstihdam Edilebilirliğinin Artırılması ve Sosyal Entegrasyonlarının sağlanması programı kapsamında desteklenen, Hayrettin Özkan Ortaokuluna ait "Aydınlığa Giden Lokomotif Projesi" kapsamında Güzel Sanatlara Hazırlık(Müzik) Kursu başladı.

Arsuz Halk Eğitim Merkezi Müzik Öğretmeni Medeniyetler Korosu koristlerinden Ve O Ses Türkiye yarışmasındaki performansıyla ekranlardan da tanınan Hatay'ı en güzel şekilde temsil etmiş Nermin Yolcu'nun vereceği kursa öğrenciler büyük bir ilgiyle katıldılar. Antakya Nedime Keser Halk Eğitim merkezi denetimi ve koordinesinde açılan kurs için Okul Müdürü Ali Önal; kurs açılışında öğrenciler "Bu kurs siz çocuklarımızın geleceği ve vizyonu açısından büyük bir fırsat olacaktır." dedi.

Kursla ilgili bilgiler veren Proje Koordinatörü Türkçe Öğretmeni Ahmet Şanal; " Kurs boyunca siz öğrencilerimize harçlık da verilecek olup sizlerin geleceği için her türlü desteğe hazırız." dedi.

Proje kapsamında bölgedeki okul ve mahallelerde çocuklara ve gençlere yönelik 8 ayrı konser verileceğini de açıklayan proje koordinatörü Şanal; "Ayrıca sizlerden müzisyen olmak isteyenler için proje ortağımız Medeniyetler Korosu da sizlere destek olacak." dedi.

Bu kayıt 01/05/2017 12:24:03 tarihinde oluşturulmuş ve 1351 kere ziyaret edilmiş.

Proje Sitelerimiz

Aydınlığa Giden Lokomotif ProjesiSuriyeli Çocuklar İçin Türkçe Konuşma Ağırlıklı Anasınıfı ProjesiMinik Vecihiler Hürkuş Oluyor Projesiİyi Örnekler Sitesi
Değerler EğitimiCemil Meriç YılıZeytin Dalı Okuma Evi ve Sanat AtölyesiOtizmli Çocukların Sosyal ve Sportif Yönden Desteklenmesi Projesi
Osmanlı Türkçesi ÖğreniyorumHatay'ın HayırseverleriSağlıklı Nesil, Sağlıklı GelecekBana Habib-i Neccar’ı Anlatır Mısın?
Ekmeğini Taştan Çıkaran GençlerMesleki Eğitim SitesiKırsalda Tiyatro ProjesiHatay Mangala Şenliği
Fidanlar Çınarların İzindeYahya Kemal Beyatlı Yılı