AGL Projesi Kursiyerleri İş Güvenliği Sertifika Töreni Tertiplendi.

Anasayfa / Haberler & Duyurular / Haberler & Duyurular >

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın Dezavantajlıların İstihdam Edilebilirliğinin Artırılması ve Sosyal Entegrasyonlarının sağlanması programı kapsamında desteklenen, Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Ekibi rehberliğinde yazılan ve gerçekleştirilen Hayrettin Özkan Ortaokuluna ait "Aydınlığa Giden Lokomotif Projesi" kapsamında dezavantajlı kadınlar için düzenlenen İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Kursu tamamlandı.


17.04.2017 tarihinde Proje Atölyesinde gerçekleştirilen Kurs Sonu sertifika Törenine ise Proje Koordinatörü Ahmet ŞANAL, İş Güvenliği Uzmanı Hakan BONCUK, Antakya Nedime Keser Halk Eğitim Merkezi yöneticilerinden İbrahim ATIÇ, Nurcihan YURDAGÜL, Ömer BİLGİN; Haydar Mursaloğlu İlkokulu Müdürü İbrahim BOLATAN ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Ekibi öğretmenleri katılım gösterdiler. 


Antakya'nın yöresel Aşür yemeği ikramının da olduğu törende konuşan İbrahim ATIÇ; "Bu tür projelerde eğitim alan ve iş hayatına hazırlanan kişilerin iş güvenliği eğitimi almalarının oldukça önemlidir. Çünkü bizim için her türlü çalışmada önce insan sağlığı ve güvenliği gelmektedir." dedi ve ardından Sertifikaların kursiyerlere takdim edilmesi ile tören tamamlandı.

Bu kayıt 17/04/2017 16:32:20 tarihinde oluşturulmuş ve 1334 kere ziyaret edilmiş.

Proje Sitelerimiz

Aydınlığa Giden Lokomotif ProjesiSuriyeli Çocuklar İçin Türkçe Konuşma Ağırlıklı Anasınıfı ProjesiMinik Vecihiler Hürkuş Oluyor Projesiİyi Örnekler Sitesi
Değerler EğitimiCemil Meriç YılıZeytin Dalı Okuma Evi ve Sanat AtölyesiOtizmli Çocukların Sosyal ve Sportif Yönden Desteklenmesi Projesi
Osmanlı Türkçesi ÖğreniyorumHatay'ın HayırseverleriSağlıklı Nesil, Sağlıklı GelecekBana Habib-i Neccar’ı Anlatır Mısın?
Ekmeğini Taştan Çıkaran GençlerMesleki Eğitim SitesiKırsalda Tiyatro ProjesiHatay Mangala Şenliği
Fidanlar Çınarların İzindeYahya Kemal Beyatlı Yılı