Erasmus+ Başvuru Formu KA1 İzahlı Nüsha

Anasayfa / Haberler & Duyurular / Haberler & Duyurular >

Dosyayı görüntüleyebilmek için aşağıda yer alan linki tıklayıp dosyayı bilgisayarınıza indirdikten sonra birlikte aç sekmesinden "Adobe Reader"'ın ilgili sürümünü kullanmanız gerekmektedir. 

Bu pdf uzantılı dosya, doğrudan başvuruda Turna Proje Yönetim Sisteminden indirip içini dolduracağınız formun neresine ne yazmanız gerektiğinin yine doğrudan bu formun bir nüshasının üzerinden detaylı anlatıldığı bir örnektir.

Proje başvurusu yaparken bu örnek form üzerinden değil de lütfen kendi okul/kurum/grup şifrenizle Turna Proje Yönetim sisteminden indirdiğiniz/indireceğiniz başvuru formunu doldurarak gönderiniz aksi halde başvurunuz hash code hatası sebebiyle geçerli olmayabilir. 

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Biriminin katkılarıyla hazırlanan form KA1 Okul Eğitimi çalışmalarında daha çok öğretmenlerimize yardımcı kaynak olarak kullanılabilmek üzere hazırlanmıştır.

Bu kayıt 04/01/2016 12:11:13 tarihinde oluşturulmuş ve 2439 kere ziyaret edilmiş.

Proje Sitelerimiz

Aydınlığa Giden Lokomotif ProjesiSuriyeli Çocuklar İçin Türkçe Konuşma Ağırlıklı Anasınıfı ProjesiMinik Vecihiler Hürkuş Oluyor Projesiİyi Örnekler Sitesi
Değerler EğitimiCemil Meriç YılıZeytin Dalı Okuma Evi ve Sanat AtölyesiOtizmli Çocukların Sosyal ve Sportif Yönden Desteklenmesi Projesi
Osmanlı Türkçesi ÖğreniyorumHatay'ın HayırseverleriSağlıklı Nesil, Sağlıklı GelecekBana Habib-i Neccar’ı Anlatır Mısın?
Ekmeğini Taştan Çıkaran GençlerMesleki Eğitim SitesiKırsalda Tiyatro ProjesiHatay Mangala Şenliği
Fidanlar Çınarların İzindeYahya Kemal Beyatlı Yılı