Maddeyi Değil Hayatı Yakala Projesi Açılışı Gerçekleşti

Anasayfa / Haberler & Duyurular / Haberler & Duyurular >

Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kutup Yıldızı Derneğinin ortak olarak yürüttüğü , Gençlik ve Spor Bakanlığı GPDP-2 kapsamında desteklenen Maddeyi Değil Hayatı Yakala Projesi açılışı Erol Bilecik Kongre Merkezinde düzenlenen programla gerçekleşti.
Programa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut ÇERKO ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bekir KOCAOĞLAN ‘ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
İlk olarak proje tanıtım sunumunu yapan Proje Koordinatörü M. Cihangir Girişken proje hakkında dinleyicilere kısa bir bilgi verdi. Ardından Kutup Yıldızı Dernek Başkanı Faruk Necip OTUZBİR ,Maddeyi Değil Hayatı Yakala Projesinde yer almalarından dolayı memnuniyet duyduklarını belirterek.İl Milli eğitim Müdürlüğü AR-GE ekibine teşekkür etti.Program ,İl Halk Sağlığı,İl Emniyet Müdürlüğü,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ,Denetimli Serbestlik İl Müdürlüğü ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Hatay Şubesinin katılımları ile hazırlanan madde bağımlılığı konulu eğitim semineri ve ardından konser ile devam etti.

Bu kayıt 10/03/2015 17:30:52 tarihinde oluşturulmuş ve 2180 kere ziyaret edilmiş.

Proje Sitelerimiz

Aydınlığa Giden Lokomotif ProjesiSuriyeli Çocuklar İçin Türkçe Konuşma Ağırlıklı Anasınıfı ProjesiMinik Vecihiler Hürkuş Oluyor Projesiİyi Örnekler Sitesi
Değerler EğitimiCemil Meriç YılıZeytin Dalı Okuma Evi ve Sanat AtölyesiOtizmli Çocukların Sosyal ve Sportif Yönden Desteklenmesi Projesi
Osmanlı Türkçesi ÖğreniyorumHatay'ın HayırseverleriSağlıklı Nesil, Sağlıklı GelecekBana Habib-i Neccar’ı Anlatır Mısın?
Ekmeğini Taştan Çıkaran GençlerMesleki Eğitim SitesiKırsalda Tiyatro ProjesiHatay Mangala Şenliği
Fidanlar Çınarların İzindeYahya Kemal Beyatlı Yılı